O Firmie:


DOŚWIADCZENI
separator

Od ponad 25 lat specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze i realizacji inwestycji budowlanych, modernizacjach, a także remontach. Opieranie się na – jakości, skuteczności i nowoczesności sprawiają, że jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, a także przygotowani do współpracy z rynkiem Unii Europejskiej.

 

KOMPLEKSOWI
separator

W ostatnich 25 latach, wykonując obiekty budowlane o różnym stopniu złożoności, systematycznie poszerzaliśmy nasze umiejętności, dochodząc do wysokiego stopnia zaawansowania w tej dziedzinie. Posiadamy potencjał pozwalający zrealizować nawet najtrudniejsze zadania inwestycyjne.
Wszystkie działania zachodzące w naszej firmie opierają się na doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze technicznej oraz jakości, pamiętając przy tym o środowisku naturalnym.
Dzięki nowoczesnemu sposobowi zarządzania i umiejętnemu dostosowaniu się do potrzeb rynku firma znalazła się w czołówce firm świadczących usługi ogólnobudowlane w regionie. Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnokrajowym. Poza klientami prywatnymi głównymi odbiorcami usług firmy są klienci instytucjonalni.
Wielu inwestorów doceniło naszą sprawną organizację pracy opierającą się na doświadczeniu, systemie zarządzania jakością, możliwościach technologicznych i umiejętności poszukiwania oszczędności tak, by cena usług była umiarkowana bez szwanku dla jakości realizacji.